piski_start

Zaproszenie na Seminarium 26-27.10.2021 r w Piszu

W związku z realizacją projektu „Dobry Start” przez Stowarzyszenie Kobieta na PLUS w Partnerstwie z Fundación Acción contra el Hambre z Madrytu zapraszamy do udziału w Seminarium w dniach 26-27.10.2021 r.

Celem Seminarium jest przedstawienie metody pracy Vives Emplea w zakresie aktywizacji społeczno – zawodowej osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia. Jest to model wypracowany przez Partnera z Hiszpanii  Fundación Acción contra el Hambre (Fundacja Przeciwko Głodowi - ACH). W SEminarium wezmą udział pracownicy, współpracownicy i kluzowi Partnerzy Stowarzyszenia Kobieta na PLUS zainteresowani wdrożeniem metody "Vives Emplea na Mazuarch " w swojej pracy.

Termin seminarium: 26.10.2021 – 27.10.2021 r.

Miejsce: Hotel Roś w Piszu, ul. Turystów 3
 

Poniżej zamieszczamy wstępny Program Seminarium. 
Stowarzyszenie Kobieta na PLUS
12-220 Ruciane-Nida
ul. Kolejowa 5 lok.3

 Poniżej  zamieszczamy wstępny program, który może nieznacznie ulec zmianie. Ostateczna wersję programy prześlemy do zakwalifikowanych osób do 22.10.2021 r.
Seminarium organizowane jest w trybie stacjonarnym z zachowaniem bezpieczeństwa związanego przeciwdziałaniem COVID-19.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Seminarium na tryb on-line w przypadku wystąpienia zaostrzenia zasad związanych COVID 19, z przyczyn niezależnych od Organizatora.

Uwaga!

Jeśli wydarzy się sytuacja nadzwyczajna i będziemy zmuszeni zorganizować Seminarium w trybie on-line, uwagi na dyskusyjny charakter seminarium rekomendujemy posiadanie kamery internetowej i mikrofonu. Można wykorzystać zestaw słuchawkowy od telefonu komórkowego. Z doświadczeń z dotychczasowych spotkań wynika, że unika się wtedy zakłóceń związanych z zapętlaniem się dźwięku i efektem pogłosu.
W przypadku  organizowania Seminarium w trybie on-line Program może się nieznacznie zmienić. Llink do spotkania na Google Meet prześlemy w dniu 25.10.2021 r.

Ze względów bezpieczeństwa, związanym z COVID - liczba miejsc jest ograniczona.

Jednak z nadzieją na spotkanie twarzą w twarz Zapraszamy !

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
nr telefonu: 726 802 862
e-mail: kobietanaplus@gmail.com

Możliwość komentowania została wyłączona.