Poznaj Zespół Warmińsko-Mazurskiego Centrum Praw Kobiet

Justyna Roczeń

Mam na imię Justyna i jestem Doradcą Finansowym. W Centrum pomogę Ci, w każdej sprawie związanej z Twoimi zadłużeniami. Jeżeli wpadłaś w spiralę długów, wspólnie na pewno coś wymyślimy! Zaglądaj na naszego Facebooka, ponieważ to właśnie  ja wspólnie z kobietami tworzącymi Centrum, zajmuję się organizacją naszych „Spotkań z…”, a może to Ty jesteś specjalistką i może to właśnie Ty chciałabyś podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w jakiejś dziedzinie? Odezwij się dzwoniąc pod nasz telefon alarmowy lub bezpośrednio do mnie na justyna.roczen@wp.pl


Malwina Marciniszyn

Nazywam się Malwina Marciniszyn, jestem terapeutką w trakcie szkolenia, pracuję w nurcie psychodynamicznym korzystając również z założeń terapii opartej na mentalizacji (MBT) oraz terapii skoncentrowanej na emocjach (EFT). Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi, w Warmińsko-Mazurskim Centrum Praw Kobiet prowadzę grupę wsparcia.


Barbara Elżbieta Wyłudek

Prezeska Stowarzyszenia Kobieta na PLUS. Inicjatorka i koordynatorka Warmińsko-Mazurskiego Centrum Praw Kobiet – instytucji wsparcia dla kobiet z doświadczeniem przemocy i dyskryminacji. Dzięki jej staraniom o granty finansowe w WMCPK świadczymy bezpłatną pomoc psychologiczną i prawną.
Zaangażowana społecznie aktywistka i Liderka Równości województwa warmińsko-mazurskiego. Trenerka metody pracy z kobietami WenDo – absolwentka I Akademii Treningu WenDo w Krakowie. Od 2015 roku koordynatorka tańca przeciwko przemocy wobec kobiet w ramach ogólnoświatowej akcji One Billion Raising/Nazywam się Miliard w powiecie piskim. Koordynatorka projektów współfinansowanych przez Unię Europejską w zakresie aktywizacji społeczno-zawodowej.

Kocha podróże i ludzi. 


Beata Bazydło

Psycholog, pedagog, oligofrenopedagog, terapeuta. Od 18 lat pracuje z młodzieżą i dorosłymi. Na co dzień pracuje jako psycholog w Zespole Szkół Zawodowych z Biblioteką Pedagogiczną w Piszu, jest psychologiem -konsultantem  w Gminie Ruciane Nida,  oraz psychologiem-interwentem  w Centrum Pomocy Rodzinie, prowadzi prywatną praktykę.  Posiada zaawansowane przygotowanie w zakresie wiedzy i umiejętności niezbędnych w pracy opartej na profesjonalnym kontakcie z drugim człowiekiem.  Cały czas szkoli i rozwija swój warsztat pracy. Jest członkiem Towarzystwa Psychologicznego oraz Towarzystwa Skoncentrowanego na Rozwiązaniach.  

Prywatnie lubi kontakt z naturą oraz ogrodnictwo.


Monika Karanowska – Kętrzyn

 


Małgorzata Chmielewska – Radca prawny i Mediator 

Pomogę Ci w Twoim problemie dotyczącym rodziny – zarówno w sprawie rodzinnej (rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska itp.), jak również w sprawie karnej, w szczególności dotyczącej przemocy w rodzinie. Moja praca głównie polega na zastępowaniu Klienta przed urzędami i sądami w charakterze pełnomocnika lub obrońcy. Jednak przede wszystkim – moja praca to po prostu bycie człowiekiem – takim jak Ty – i niesienie pomocy osobom, które zmagają się z szeroko pojętymi problemami rodzinnymi.

Podczas spotkania ze mną możesz liczyć na spokojną rozmowę, pełne zrozumienie, zaangażowanie, dyskrecję i opiekę z mojej strony – bo wiem jak ogromnym zaufaniem mnie obdarzasz decydując się na rozmowę czy współpracę ze mną.

Jestem prawnikiem, który pomoże Ci przebrnąć przez często trudny proces walki o swoje prawa. 


Elżbieta Gąska

Wiceprezeska Stowarzyszenie Kobieta na Plus. W WMCPK odpowiada za rzeczy techniczne… serwery, strony internetowe i portale społecznościowe, grafiki.  Zaangażowana wolontariuszka wszelkich działań realizowanych przez Centrum. Aktywistka wspierająca kampanie pro wyborcze. Uczestniczka Szkoły Aktywnego Sektora.

Interesuje się technologiami i sportem. Kocha Islandię, sztukę i muzykę jazzową.

Tę stronę zbudowano dzięki dotacji z programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.