Kobieta na plus

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ogłoszenia

Czy ekologia i ochrona środowiska są ci bliskie?

Stowarzyszenie Kobieta na PLUS zaprasza grupy nieformalne oraz organizacje pozarządowe do zgłaszania chęci udziału w projekcie „Wzmocnienie działań społeczności lokalnych na rzecz zrównoważonego rozwoju” ogłoszonym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Projekt jest na etapie przygotowywania.

W przypadku uzyskania dofinansowania, każda z grup nieformalnych lub organizacji,  zgłaszająca inicjatywę oprócz  wsparcia szkoleniowo-doradczego, otrzyma grant na jej realizację do 20.000,00 PLN. Do współpracy zapraszamy grupy prowadzące ekologiczne inicjatywy obywatelskie działające w lokalnym środowisku.

 

Więcej…
 

Akademia Kobiet Budujących tym razem w Olsztynie!

Budowa domu od zawsze była przypisywana mężczyźnie. Tymczasem ekspertki budowy Silka Ytong, od lat działające na polskim rynku, obserwują, że panie coraz częściej angażują się w budowę wymarzonego domu na każdym z etapów.

Potencjał intelektualny i organizacyjny, umiejętność myślenia kontekstowego, nastawienie na rozwiązanie problemu – to tylko niektóre cechy płci pięknej, które idą w sukurs planowaniu i budowie domu.

Udział w Akademii Kobiet Budujących wzięło już ponad 500 pań. Najbliższe spotkanie odbędzie się w Olsztynie dnia 24 lutego 2014.
W imieniu organizatorów zapraszamy!

tu możesz się zapisać na spotkanie

szczegóły na stronie Akademii Kobiet Budujących
 

Hortiterapia - zaproszenie na seminarium

 

W dniach 29 -30 listopada odbędzie się w Mrągowie pierwsze w Polsce Seminarium pt. „Hortiterapia jako profilaktyka i wspomaganie procesu terapii w programach społecznych".

Celem seminarium jest podjęcie dyskusji nad przyrodolecznictwem w Polsce. Wspólne zastanowienie się nad nowym wymiarem środowiska naturalnego, w tym ogrodu jako przestrzeni otwartej na wiele form twórczości. Ogromnie ważne jest dla nas zainicjowanie działań na rzecz ustanowienia zawodu hortiterapeuty.

Więcej…
 

Ogłoszenia

Poniżej prezentujemy ogłoszenia naszych partnerów