Kobieta na plus

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Warsztaty WENDO

 

Zapraszamy  na WARSZTATY WENDO W Rucianem-Nidzie  !!!

Stowarzyszenie Kobieta na PLUS jako Partner lokalny wspólnie z Fundacją Feminoteka z Warszawy - Partnerem merytorycznym firmy Avon Cosmetics Polska w ramach „Wielkiej Kampanii o Godność” organizuje warsztaty WENDO. Warsztaty odbędą się w dniach 02-03.07.2011 r, w pensjonacie Villa Palza w Rucianem-Nidzie, przy ul. Wiejskiej 35 a


WenDo to metoda przeciwdziałania przemocy wobec kobiet i dziewcząt. Uczy jak w każdej sytuacji: w miejscu publicznym, na ulicy, w pracy, w domu, w szkole - przestać czuć się bezradną i bezbronną. Uczy także, jak reagować na przemoc. Wzmacnia poczucie pewności siebie i poczucie własnej wartości. Pomaga rozwiązywać konflikty, przełamać stereotypy i obawy, poczucie winy i wstyd.

Na warsztatach WenDo każda kobieta może nauczyć się skutecznie bronić !!!
WenDo uczą się dziewczynki od 7 roku życia oraz kobiety starsze i niepełnosprawne. Podczas WenDo można nauczyć się najprostszych, ale zarazem najbardziej skutecznych technik, które nie wymagają miesięcy żmudnych ćwiczeń. Można nauczyć się wykorzystywania własnych słabych stron na swoją korzyść !!!

Zapraszamy do uczestnictwa mieszkanki gminy Ruciane-Nida. Liczba miejsc jest ograniczona !!!

Zainteresowane Panie zapraszamy do biura Stowarzyszenia Kobieta na PLUS w Rucianem-Nidzie, ul. Polna 1 lok. 7 – I piętro ( Budynek Ośrodka Zdrowia)

Kontakt telefoniczny - 510 820 286
E-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.kobietanaplus.pl/wendo

Zapraszamy !!!


Organizatorzy:

Fundacja Feminoteka
Avon Cosmetics Polska
Stowarzyszenie Kobieta na PLUS

Warsztaty WenDo organizowane są przez Fundację Feminoteka w ramach Wielkiej Kampanii o Godność finansowanej przez Avon.