Kobieta na plus

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

WenDo ponownie na Mazurach

Najbliższe warsztaty WenDo, które pomogą odkryć Wasze możliwości, poczuć Waszą siłę oraz sprawią, że poczujesz się bezpieczna w swoim mieście odbędą się na Mazurach w Ośrodku Wypoczynkowym Guzianka w dniach 23-24 sierpnia. Warsztaty poprowadzi certyfikowana trenerka WenDo Izabela Zambrowska.

Jeśli chcesz doświadczyć własnej siły fizycznej, uwolnić swój oddech i głos, wyraźniej dostrzec swoje możliwości i zasoby, odzyskać poczucie wpływu - KONIECZNIE WEŹ UDZIAŁ W WENDO!

Jeśli chcesz przestać czuć się bezradną i bezbronną wobec ataków słownych i fizycznych w miejscach publicznych, na ulicy, w szkole, w pracy, w domu - WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH WENDO!

Na warsztatach WenDo:
- nauczysz się  jak reagować na przemoc, na różne formy przekraczania granic,
- wzmocnisz poczucie pewności siebie, poczucie własnej wartości i sprawczości,
- poznasz metody samoobrony psychicznej,
- poznasz skuteczne metod komunikowania się i wyrażania własnych potrzeb, emocji, zdania. – poznasz jak rozwiązywać konflikty, przełamywać stereotypy i obawy, poczucie winy i wstyd.

Aby wziąć udział w warsztatach WenDo nie potrzeba siły, ani nadzwyczajnej sprawności. Każda kobieta może nauczyć się skutecznie bronić.

WenDo to w polskim tłumaczeniu „Droga Kobiet". WenDo jest jedyną w Polsce metodą samoobrony i asertywności opracowaną przez kobiety i dla kobiet, która łączy metody samoobrony fizycznej i psychicznej. Od "zwykłej" samoobrony WenDo różni się między innymi tym, że bardzo duże znaczenie przywiązuje do wzmacniania umiejętności związanych z asertywną komunikacją. WenDo to jedyna w Polsce metoda samoobrony uwzględniająca perspektywę płci społeczno - kulturowej (gender) i perspektywę feministyczną. W kontekście społeczno-politycznym uwrażliwia i pomaga identyfikować przypadki dyskryminacji i przemocy ze względu na płeć, kolor skóry, niepełnosprawność, orientację psychoseksualną i in. Daje możliwość przyjrzenia się własnej socjalizacji, narzuconym społecznie normom i rolom oraz własnym wyobrażeniom na ich temat.

Jeśli jesteś osobą  z niepełnosprawnościami, prosimy zgłoś nam to, a my przygotujemy odpowiednie warsztaty !

Cena udziału w warsztatach 180,00 zł/ 1 osoba. W trakcie warsztatu WenDo uczestniczkom zapewniamy ciepły posiłek. Cena nie zawiera kosztu noclegu i dojazdu do Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Guzianka w Rucianem-Nidzie.

Wysyłając zgłoszenie należy dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 90 zł.
Dane do wpłaty zaliczki:
Stowarzyszenie Kobieta na PLUS
12-220 Ruciane - Nida, ul. Kolejowa 5 lok. 3
Mbank  O/OlsztynNumer konta:65114011110000402278001002

Miejsce: Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Guzianka w Rucianem-Nidzie Na zgłoszenia i ewentualne pytania czekamy pod tel. 726802 862 lub bezpośrednio piszcie do nas na facebooku! https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Kobieta-na-PLUS

Udostępniajcie, polecajcie!