Kobieta na plus

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Oferta pracy: Kierownik CIS

Stowarzyszenie Kobieta na PLUS ogłasza nabór na stanowisko:
Kierownik Centrum Integracji Społecznej w Piszu
Miejsce zatrudnienia: Centrum Integracji Społecznej w Piszu
województwo: warmińsko-mazurskie.

Jeśli szukasz ciekawej pracy, chcesz zdobyć nowe doświadczania i umiejętności lubisz kontakt z ludźmi i jesteś otwarty/a na wyzwania – zgłoś się do nas!

Zakres obowiązków:

  • podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących realizacji działań w ramach działalności CIS
  • zarządzanie personelem zgodnie z zasadą równości szans K i M
  • nadzór nad wszystkimi członkami zespołu projektowego oraz zapewnienie pracownikom realizacji elastycznych form zatrudnienia, co ułatwi im godzenie obowiązków rodzinnych i zawodowych,
  • kontrola prawidłowej i zgodnej z harmonogramem realizacji poszczególnych zadań,
  • przegląd ofert rynkowych i kontakty z podmiotami zewnętrznymi – instytucjami, przedsiębiorcami powiatu piskiego,
  • organizacja i koordynacja zajęć dla Uczestników CIS w tym ustalanie grafiku zajęć,
  • zarządzanie czasem,
  • rekrutacja Uczestników  CIS, pod względem kryteriów formalnych i punktowych, przygotowanie i zbieranie deklaracji uczestnictwa, zebranie oświadczeń od Uczestników CIS, utworzenie list uczestników i list rezerwowych,
  • kontrola nad sposobem prowadzenia dokumentacji merytorycznej i finansowej
  • weryfikacja założonych wskaźników,
  • prowadzenie bieżącej sprawozdawczości,
  • prowadzenie rozliczeń projektu
  • monitoring osiągnięć uczestników CIS,
  • założenie i prowadzenie profilu CIS na Facebooku,
  • zakup towarów, usług na potrzeby funkcjonowania CIS.

Wymagane kompetencje i doświadczenie zawodowe:

  • wykształcenie wyższe,
  • pełna zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie o niekaralności za przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe ( oświadczenie kandydata),
  • posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na tym stanowisku,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • minimum rok doświadczenia w kierowaniu zespołem pracowników,
  • umiejętność pracy pod presją czasu – mobilność,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.
  • zdolności managerskie i interpersonalne,
  • dynamizm i elastyczność w działaniu,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu.

Wymagane dokumenty:

  • CV oraz list motywacyjny wraz z klauzulą na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych: "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).
  • Dokumenty poświadczające wykształcenie (skan dokumentów lub kserokopie poświadczone za zgodność z oryginałem)

Oferujemy:

  • udział w tworzeniu nowej instytucji w powiecie piskim
  • pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole,
  • możliwość osobistego i zawodowego rozwoju,
  • umowę o pracę  w wymiarze 1 etatu  od maja 2017 r.

Osobiście lub pocztą na adres biura:
Stowarzyszenie Kobieta na PLUS, 12-220 Ruciane-Nida, ul. Polna 1 lok.7.
Na kopercie proszę zaznaczyć „Kierownik CIS”
Zastrzegamy sobie prawo do  skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji można uzyskać w biurze Stowarzyszenia Kobieta na PLUS
12-220 Ruciane-Nida, ul. Polna 1 lok.7,
telefon: 726802862