Kobieta na plus

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Razem możemy więcej - Edukacja z Autonomią


Czy wiesz, że w Polsce brakuje edukacji antydyskryminacyjnej oraz antyprzemocowej? Dziewczęta i kobiety są socjalizowane do nie zabierania głosu, uległości, nie stawania w swojej obronie. Rzadko uczy się je budowania pewności siebie, podejmowania wyzwań, stawiania granic, bronienia się przed dyskryminacją i przemocą.

kliknij tu poczytaj, wyrób sobie zdanie na ten temat. Konieczne jest podejmowanie skutecznych i stanowczych działań na rzecz wzmacniania dziewcząt i kobiet, na co dzień narażonych na przemoc. Jednym z najskuteczniejszych sposobów rozwiązania problemu przemocy jest edukacja. Dlatego mówimy głośno o przemocy, jej przyczynach, skutkach i możliwościach przeciwdziałania.

Razem możemy to zmienić!

W Polsce pozyskanie środków na działania antyprzemocowe działania jest bardzo trudne. Nie zawsze da się zrealizować skuteczną akcję edukacyjną, wydać publikację lub zorganizować wydarzenie nie mając na to pieniędzy. Jednocześnie wszystkie zaplanowane przez nas działania są bezpłatne, by zwiększyć ich dostępność. Wykorzystujemy crowdfunding, by wspólnie pokazać, że nie zgadzamy się na przemoc.  Razem mamy większą siłę i moc oddziaływania!

Zasil nas swoimi środkami, powiedz 5 swoim znajomym o akcji, udostępnij na facebooku, wrzuć logo akcji na stronie lub blogu. Każde wsparcie się liczy.
Edukacja bezpieczna dla dziewczynek - zrobimy to dzięki Tobie!

https://polakpotrafi.pl/projekt/edukacja-bezpieczna-dla-dziewczynek

Fundacja Autonomia, każdego roku, przez 365 dni mobilizuje i wzmacnia odwagę ponad 10 tysięcy dziewcząt i chłopców, kobiet i mężczyzn. Uczą się jak skutecznie zapobiegać konfliktom, przeciwstawiać się przemocy i współpracować. Korzystają z bezpłatnych zajęć, uczestniczą w projekcjach filmów edukacyjnych, wyjazdach, angażują się w kampanie społeczne.

Strona www: autonomia.org.pl

Strona na facebooku: https://www.facebook.com/autonomia.fundacja

Dziękujemy!

Zespół fundacji Autonomii